Arras for Home

Arras For Home

Arras For Home kontseptsioon on Arras Construction Furniture kõige uuem tootevalik, mis on välja töötatud eelkõige eraisikute vajadustest lähtuvalt.

Ruumi organiseerijad

Esimese uudistootena oleme turule toonud ruumi organiseerijad. Neid multifunktsionaalseid tooteid saab kasutada pea kõikjal majapidamises – garaažis, kuuris, panipaigas, majapidamisruumis ja miks mitte ka eluruumides.

Oleme loonud valiku, mis võimaldab kasutada kõiki tooteid vastavalt teie kodu organiseerimise vajadusele, lihtsustamaks teie igapäevaelu. Ruumi organiseerijaid on väga lihtne paigaldada, neid saab kinnitada nii otse seinale, kui ka relsile.

Limiteeritud korteripinnal aitavad ruumi organiseerijad mugavalt, lihtsalt ja kompaktselt asju paigutada. Suures majapidamises on ruumi organiseerijad samuti head abimehed võimaldades tarvikuid, tööriistu, spordivahendeid ja palju muud käepäraselt hoiustada.

Vaata tooteid siit

Arras Construction Furniture

Arras Construction Furniture OÜ on ehituskinnitusvahendite tootmise ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis alustas oma tegevust 1999. aastal Ehitusmetall OÜ nimega.
Tänaseks on ettevõte koduturu liider ja ekspordib oma toodangut edukalt Põhjamaadesse ning Ida-Euroopasse. Lisaks kinnitusvahendite tootmisele on Arras CF tootevalikus ka betoneerimistarvikud.

Missioon

Arras Construction Furniture OÜ missioon on olla partneritele usaldusväärne, uuenduslik ning personaalse lähenemisega tarnija. Eesmärgiks on tagada kvaliteetne toodang ja kõrge teenindustase.

Visioon

Arras Construction Furniture OÜ visioon on jõuda läbi pideva arengu Teie esimeseks valikuks kinnitusvahendite alal.

Tutvu Arras CF B2B ärikliendi kontseptsiooniga lähemalt siin